تبلیغات متنی
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
خرید از چین
انجام پروژه متلب
چت روم
Bitmain antminer ks3
لوله بازکنی در کرج
{آیا تا به حال} شنیده اید؟ جدیدترین ردیاب خودرو بهترین شرط برای رشد شماست
امروز مگ
عمومی

در صورتی GPRS گوشی تلفن همراه شما فعال باشد می توانید از لینک ارسالی عکس موقعیت دستگاه را که در Google Map نشان داده شده مشاهده نمایید. با گسترش محبوبیت قفل پدال، فرمان و کاپوت، میتوانید انواع مختلفی از آن را در بازار مشاهده کنید. به این خاطر، سارقین ترجیح میدهند به سمت خودروهایی بروند که هیچ قفلی ندارد؛ اما این روش برخلاف استفاده از انواع ردیاب روش مطمئنی نیست و معایبی دارد که در ادامه آنها را بررسی کردهایم. در این مقاله به بررسی راههای مختلف افزایش امنیت خودرو میپردازیم و مزایا و معایب هر روش را بررسی میکنیم تا با کمک آن بتوانید بهترین وسیله برای مراقبت از ماشین را بشناسید و از تجربه تلخ دزیده شدن خودروی خود جلوگیری کنید. اساسیترین تفاوتهای آنها را در ادامه بررسی میکنیم. اکثر دزدها راه باز کردن قفلهای مختلف خودرو را یاد گرفتهاند و در کمترین زمان ممکن این کار را انجام میدهند. به همین دلیل، استفاده از ابزارهای مختلف و سنتی مانند انواع قفل امنیتی در بین افراد به یک روش متداول تبدیل شده است. هر یک از انواع مختلف دزدگیرها از ویژگی خاصی برخوردار هستند، ولی بهطورکل همه آنها وظیفه ایجاد صدای بلند برای اطلاعرسانی مالک خودرو و ترساندن سارق را دارند.

https://www.pardiskhodro.com/carmagazine/details/%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88

ردیابهای خودرو که به آنها جی پی اس ماشین نیز میگویند وسیلهی الکترونیکی کوچکی هستند که میتوان آن را در نقاط مختلف اتومبیل مخفی و نصب نمود. معایب مختلف انواع دزدگیر باعث شده که خیلیها دیگر سراغ نصب آن نروند و دنبال خرید ردیاب خودرو پراید باشند. مزیت دیگر ردیابی آنلاین ذخیره طولانیمدت ترددهای خودرو است. مهمترین تفاوت ردیاب و جی پی اس این است که ردیاب به خود ماشین متصل است بنابراین مشکل خاموش شدن تلفن همراه و یا جا گذاشتن تلفن همراه در جای دیگر را ندارد. کارکرد این نمونه به این صورت است که با دریافت اطلاعات از ماهواره های جی پی اس، این اطلاعات را در خود ذخیره کرده و پس از متوقف شدن در یک مکان خاص اطلاعات آن را جمع آوری کرده و استخراج می کنند. اطلاعاتی از جمله؛ مسیر های طی شده، سرعت، موقعیت و … موقعیت خودروی دریافتی خود را از طریق نقشه GPS دستگاه دریافت کنید. 

 

و می توانید موقعیت خود را پیدا کنید. دزدگیر ساده، متداولترین نوع دزدگیر است که با نام دزدگیر یکطرفه نیز شناخته میشود و فقط قابلیت ایجاد صدای بلند آژیر را دارد. در مقابل، دزدگیر ماهوارهای با اتصال به اینترنت سیمکارتی که درون آن قرار دارد، خطرات واردشده به خودرو را روی گوشی مالک نمایش میدهد. هزینه سوخت خودرو را کاهش داد. 4- کاهش هزینه ها و بهبود ایمنی کارکنان: در گذشته اگر خودرویی دچار تصادف می شد. اگر هدف شما افزایش امنیت وسیله ی نقلیه است حتماً باید سیستم ردیاب را تهیه و نصب کنید. که اگر خودرو به هر دلیلی مانند خرابی خودرو یا سرقت خودرو از منطقه خارج شود. رضایت تمامی کسانی که به دنبال امنیت بالا هستند. و زمان خود را به درستی برنامه ریزی کنید. ما یک تیم اختصاصی از متخصصان ردیابی GPS داریم که به شما کمک می کند تا محصولی را که مناسب شما است دریافت کنید. هر ماهواره GPS هر 12 ساعت یک بار یک دور کامل زمین را می گردد. آیا ردیاب IR1500 قابلیت خاموش کردن خودرو را از راه دور دارد؟ یکی از بهترین راه حل های امنیتی خودرو، ردیاب خودرو است. اما این ویژگی به نوعی مزیت مدل های قبلی دستگاه های ردیاب وایزر هم بوده است. 

 

IR69 GPS در دو مدل پایه و سفارشی قابل خریداری می باشد و تفاوت این دو مدل در آپشن های قابل نصب برروی ردیاب است. کاربرد ردیاب های خودرو چیست؟ با نصب قفل فرمان یا پدال زمان لازم برای سرقت خودرو افزایش مییابد. شما میتوانید انواع قفل فرمان یا پدال را با قیمتی کمتر از سیستم دزدگیرهای حرفهای تهیه کنید؛ اما مهمترین مشکل آن، باز کردن انواع قفل توسط سارقین است. با وجود قفل فرمانها، گزینههای جذابتری برای حفظ ایمنی ماشین در اختیار ما قرار دارد و آن هم وجود بروزترین و جدیدترین ردیاب خودرو میباشد. قفل ساده در خودرو، امنیت پایینی دارد و هر سارقی میتواند بهراحتی آن را باز کند. ارزانترین ردیاب خودرو با کمترین میزان امکانات هم میتواند خیال شما را از بابت یک چیز راحت کند: میدانید خودروی شما کجاست. امکانات ردیاب مغناطیسی مدل IR180 فرقی با سایر ردیابهای قدرتمند ندارد. این امکان در سری جدید دستگاه ردیاب وایزر مدل F150 با داشتن حافظه ی داخلی امکان پذیر شده است و داده های حرکتی و سرعت خودرو در حافظه ی داخلی ثبت و ذخیره شده و پس از اتصال به سرورهای وایزر، به تلفن همراه صاحب خودرو منتقل خواهد شد. در واقع ردیاب Do-107 در ۳ مدل Basic، OBD و FMS با پروتکل ارتباطی و بروزرسانی Firmware بهتر در دسترس کاربران قرار گرفته است.

https://ariamoons.com/tech-news/45477/%D8%B8%D9%87%D9%88%D8%B1-%D8%AF%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%87%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D9%86-%D9%88

برچسب ها : ,